WCZASY Z TRENINGIEM WZROKU "JOGA DLA TWOICH OCZU" ZAKOPANE 13–20 sierpnia 2022r.

WCZASY Z TRENINGIEM WZROKU "JOGA DLA TWOICH OCZU" ZAKOPANE 13 - 20 sierpnia 2022r

Praktyczne wczasy przeznaczone zarówno dla osób, które już uczestniczyły w kursach korekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok. Dzięki codziennym treningom nie tylko dowiesz się, jak zmienić nawyki widzenia i co służy oczom, a co powoduje pogorszenie widzenia, ale doświadczysz skuteczności metody – wrócisz z wczasów widząc lepiej. Wyjazd z nami to dobry wypoczynek w przyjaznej atmosferze, wieczorne atrakcje i poprawa wzroku. Przed południem czas na wypoczynek na świeżym powietrzu – po południu trening.

Kurs "Joga dla Twoich oczu" to: - poprawa wzroku i ogólnego stanu zdrowia już w trakcie wczasów, - zasady prawidłowego doboru jedzenia, techniki relaksacji, - ćwiczenia oparte na zasadach jogi tybetańskiej, - prawidłowa organizacja przestrzeni (w domu, pracy, w tych miejscach gdzie aktywnie pracują oczy), - akupresura i gimnastyki usprawniające kręgosłup i polepszające dokrwienie okolic oczu, - okłady i higiena oczu, - jak korzystać z kosmetyków, czy nosić okulary czy soczewki, - ćwiczenia pomocne przy chorobach oczu, - wszystko, co dotyczy wzroku w czasie czytania czy pracy przy komputerze!

Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo wiedzy i nowych umiejętności :-)

Ilość miejsc ograniczona – zgłoś się już dziś. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe - weź ze sobą okulary. Jeśli prowadzisz auto - weź na powrotną drogę słabsze okulary! Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku.

REZERWACJA MIEJSC: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808.

Informacje organizacyjne: Szkolenie odbędzie się w pięknie położonym trzygwiazdkowym hotelu Tatra w Zakopanem ul. Cyrhla 34.

1. Początek zajęć w dniu 13 sierpnia w sobotę o godz.18.00, koniec 20 sierpnia po śniadaniu. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja. Przewidywany czas zajęć to ok. 4-6 godz. dziennie. Szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu.

2. Zajęcia będą prowadzone w sali szkoleniowej hotelu Tatra.

3. Koszt wczasów i kursu „Joga dla Twoich oczu” :

dla osoby dorosłej w pokoju jednoosobowym standard 2 950 zł

pakiet osoba dorosła i dziecko do lat 16   2 735 zł + 1840 zł = 4 575 zł

pakiet dwie osoby dorosłe w pokoju dwuosobowym 2 x 2 735 zł = 5 470 zł

UWAGA: Wcześniejsza rezerwacja miejsc - obowiązuje zaliczka 150 zł.  

4.Cena obejmuje udział w kursie, materiały pomocnicze, zakwaterowanie w pokojach standard i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), bezpłatny parking, bezpłatne korzystanie z WiFi, dostęp bez ograniczeń do strefy wellness (basen, jacuzzi, sauny, siłownia). Możliwa dopłata 300 zł do pokoju dwuosobowego o wyższym standardzie w miarę dostępności w hotelu.

5. Po rozpoczęciu turnusu nie ma możliwości zwrotu za opłacony pobyt w razie rezygnacji z udziału w kursie, a rezygnacja na 7 dni przed kursem powoduje pobranie 50 % wartości kosztów pobytu na rzecz ośrodka oraz 15 % wartości kursu na poczet kosztów organizacyjnych (nie dotyczy sytuacji spowodowanych pandemią)

6. Na miejscu w recepcji indywidualnie płatna opłata klimatyczna. Na miejscu będzie działał sklep z książkami i pomocami do ćwiczeń.

Udanego wypoczynku i skutecznego treningu :-)

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808.

POWRÓT