WARSZTATY MASAŻU RELAKSACYJNEGO

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dobroczynnym działaniem masażu relaksacyjnego z wykorzystaniem hawajskiej metody pracy z ciałem. Masaż polecany szczególnie osobom przemęczonym, pragnącym doświadczyć harmonii psychofizycznej, potrzebującym odprężenia oraz dawki pozytywnej energii.

Efekty działania: poprawa samopoczucia, likwidacja napięć w ciele, ujędrnienie skóry, przywrócenie prawidłowego krążenia, pomoc przy problemach z bezsennością.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób, które chcą zgłębić temat holistycznej sztuki dotyku jak również dla tych, które pragną miło i rozwojowo doświadczać technik tego masażu na sobie. W trakcie zajęć sami wymieniamy się rolami terapeuty i pacjenta, poznajemy klimaty “hawajskich krajobrazów”, podążamy tam w rytmach uzdrawiającej hawajskiej muzyki. Będziemy również wykorzystywać energię płynącą z czterech rąk czyli poznamy rytuał synchronicznego masażu - na 4 ręce.

Uwaga - prosimy uczestników o zabranie luźnego stroju, dużego ręcznika i skarpetek.

Warsztaty zawierają profesjonalną część teoretyczną oraz praktyczną i zakończone są otrzymaniem Dyplomu.

PROWADZĄCA
: Renata Siepietowska - od wielu lat prowadzi gabinet masażu i kosmetyki „Re Studio” we Wrocławiu. Stale praktykuje i podnosi swój warsztat pracy z ciałem, tak w kraju i za granicą /Austria, Italia, Słowacja, Kanada, Hawaje/. Dyplomowana fizjoterapeutka, instruktor i praktyk KINO MANA -hawajskiej pracy z ciałem. Absolwentka szkoły ALOHA INTERNATIONAL na Hawajach. Ukończyła liczne kursy i warsztaty z zakresu terapii czaszkowo-krzyżowej, refleksologii twarzy, terapii FDM, punktów spustowych i masażu kobiet w ciąży. Jej motto: „Cokolwiek robimy dla swojego ciała przekłada się na naszą osobowość i życie. Każda zmiana zaczyna się w nas od środka. Otwierając się na nowe wrażenia, pozwalamy narodzić się sobie na nowo”.

TERMIN I MIEJSCE:
Wrocław, zajęcia jednodniowe (godz.10.30 - 18.). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

KOSZT: 400 zł (w cenie poczęstunek i napoje)

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl , lub tel.: 509354808.

POWRÓT