Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > AktualnościNewsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach Inspiracji (proponowane kursy, warsztaty, inne) - zapisz się do listy newslettera
zapisz wypisz

projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
Aktualności

KURS "TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH – OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH"

Zapraszamy na kurs, na którym każdy uczestnik ma możliwość nauczyć się stawiania baniek lekarskich, ogniowych i bezogniowych, szklanych, bambusowych, plastikowych i silikonowych. Ta tradycyjna metoda jest doskonałą alternatywą dla antybiotyków, może być również stosowana w okresie wzmożonych zachorowań jako profilaktyka infekcji dróg oddechowych. Na kursie uczymy jakie są wskazania i przeciwwskazania do stawiania baniek, kiedy można stawiać je profilaktycznie i jak często, oraz wszystkich szczegółów dotyczących terapii bańkami. W trakcie zajęć przedstawiamy wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z możliwościami wykorzystania tradycyjnej terapii naturalnej (stawianie baniek) w celu leczenia zapaleń górnych i dolnych dróg oddechowych, grypy, astmy i przeziębień różnego rodzaju, jak i dla zabezpieczenia organizmu przed infekcją.

Aby wszyscy uczestnicy opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, pozwalającym bez obaw wykorzystywać tą skuteczną metodę terapii naturalnej, czas trwania części praktycznej dostosowany jest do potrzeb ćwiczących. Z tego powodu godzina zakończenia kursu może ulec zmianie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rozważenie kompleksowego kursu "Terapie bańkami", który składa się z pięciu modułów - uczestnik uzyskuje dużo więcej technik pracy bańkami przy konkretnych problemach zdrowotnych (więcej w opisie kursu Terapie Bańkami)

KURSANCI OTRZYMUJĄ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY ICH UMIEJĘTNOŚCI W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM SYGNOWANY PRZEZ CENTRUM TERAPII NATURALNYCH HAGALAZ.

UWAGA: po kursie uczestnicy mają możliwość bezterminowych, bezpłatnych konsultacji z osobą prowadzącą.

KOSZT: 350 zł. (w cenie skrypty i materiały szkoleniowe) lub 470 zł (w cenie skrypty, materiały szkoleniowe oraz tzw. starter: 20 sztuk baniek lekarskich, amol, kleszczyki chirurgiczne, oliwka, denaturat, ręczniki jednorazowe, płatki kosmetyczne, zapałki, świeczka. Całość zapakowana w karton zbiorczy).  Cena dotyczy kursów grupowych.

TERMIN: Wrocław do wyboru - 18 listopada, 25 listopada, 2 grudnia, 15 grudnia 2018r. (godz. 11 - 18)

MIEJSCE: Wrocław.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl , lub tel.: 509354808.

Dodano dnia 2018-10-26 23:20:41