Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > AktualnościNewsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach Inspiracji (proponowane kursy, warsztaty, inne) - zapisz się do listy newslettera
zapisz wypisz

projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
Aktualności

* PROFESJONALNY PORTRET ASTROLOGICZNY *

"Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby lub osobiście jesteś zainteresowany/a poznaniem i zrozumieniem swojej astrologicznej matrycy urodzeniowej - zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną. Proponuję wykonanie profesjonalnego, szczegółowego kosmogramu czyli horoskopu urodzeniowego, który będzie inspiracją jak również motywacją dla kreacji lepszego, satysfakcjonującego życia"

Zapraszam na stronę: www.psychoastrologia.com

Portret astrologiczny – horoskop urodzeniowy:

Istotę horoskopu urodzeniowego stanowi konstelacja planet na niebie w momencie naszych narodzin. Jest on aktualny przez okres całego naszego życia i stanowi swoistą pieczęcią urodzeniową. Jest ona określana za pomocą dwóch czynników: miejsca urodzenia oraz czasu urodzenia (daty i godziny). Planety niczym wędrowcy przemierzają po niebie różne „kraje”, czyli tzw. znaki zodiaku. W zależności od kultury danego kraju, objawiają różne odcienie swojego charakteru. Horoskop urodzeniowy jest kosmicznym CV - matrycą, która pozwala określić naszą osobowość i główne przesłanie dla naszego życia. Precyzuje mocne i słabe strony, talenty i trudności. Wskazuje ścieżkę, którą powinniśmy wkroczyć, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i osiągnąć w życiu spełnienie, ale również drogi, których powinniśmy unikać. Dziedziny, które określa horoskop urodzeniowy to: rodzina, sfera zawodowa, związki partnerskie, zdrowie, zasoby materialne i wiele innych. Astrologia przyczynia się więc do lepszego samopoznania, do pogłębienia samoświadomości, co może zaowocować polepszeniem jakości życia. W zależności od wyborów życiowych i naszego nastawienia do siebie i innych, potencjał horoskopowy może realizować się w wersji pozytywnej lub negatywnej. Ważnym aspektem pracy astrologa jest pozyskanie ogólnych informacji na temat osoby zainteresowanej horoskopem. Pozwala to rozpoznać potencjał energetyczny osoby i trafniej odczytać przesłanie horoskopu.

Informacje potrzebne do przygotowania horoskopu: Data urodzenia – dzień, miesiąc, rok. Miejsce urodzenia – w przypadku bardzo małych miejscowości prosimy o podanie miejscowości większej, znajdującej się w pobliżu. Godzina urodzenia – ważna jest jej dokładność, dlatego najlepiej uwzględniać godzinę podaną w metryce urodzenia, w rodzinnej księdze pamiątkowej itp. lub godzinę podaną „z pamięci” przez osobę bliską, najlepiej rodzica. Forma przygotowania horoskopu: pisemna w formie wydruku lub przesłana na e-mail + konsultacja przez Skype lub spotkanie - rozmowa bezpośrednia.

KONTAKT: psychoastrologia@gmail.com

Facebook:Psychoastrologia

Skype: Psychoastrologia 

Monika – astrolog (absolwentka Warszawskiej Szkoły Astrologii), znawca Kalendarza Majów, psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny. Duży potencjał widzi w relacjach między psychologią a astrologią, gdyż informacje pochodzące z tych dwóch dziedzin wzajemnie się potwierdzają, uzupełniają i przenikają, co można określić jako psychoastrologię. Magister psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Ukończyła 3 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie poszerzała m.in. prowadząc psychoterapię grupową, treningi relaksacyjne i warsztaty umiejętności społecznych (współpraca z Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, z Centrum Dializ Fresenius Nephrocare oraz z Fundacją „Dobrze, że Jesteś” w Klinice Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku). Umiejętności z zakresu e-pomocy rozwijała w ramach Stowarzyszenia Intro i Portalu Pomocy Psychologicznej Psychotekst. Obszarem jej zainteresowań oprócz nurtu psychodynamicznego jest również psychologia zdrowia (zjawiska psychosomatyczne) i elementy psychologii jungowskiej.   

Will Keepin, dr fizyki "Procesy, które przebiegają we wszechświecie toczą się również w nas samych. Nie jest tak, że planety mają moc sprawczą. My i one znajdujemy się na różnych poziomach, ale rządzą nami te same zależności. Jeżeli udamy się na dworzec możemy zauważyć, że ruch pociągów jest ściśle skorelowany z ruchem wskazówek zegara. Naiwne naukowe podejście kazałoby nam zadać pytanie: które z tych zjawisk jest przyczyną, a które skutkiem? Czy pociągi wywołują ruch wskazówek, czy też wskazówki wywołują ruch pociągów? Skoro korelacja jest dobrze widoczna, musi też istnieć związek przyczynowo-skutkowy. Tymczasem go nie ma. Jest natomiast niewidoczna gołym okiem zasada organizacyjna, która odpowiada za występowanie tej korelacji. Z taką samą sytuacją mamy do czynienia w przypadku astrologii."

Dodano dnia 2017-04-18 15:51:05