Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > AktualnościJeśli chcesz otrzymywać nowości dotyczące naszej oferty, aktualności na stronie - wpisz poniżej swój adres e-maila


projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
Aktualności

"JAK ŻYĆ W SYNERGII DUCHOWOŚCI I FINANSÓW" WARSZTATY O HARMONII DUCHA Z MATERIĄ

Zapraszamy Was na jesienną edycję warsztatów - Wrocław, 08.10.2017r.

Niewyczerpany potencjał “drzemie” w temacie Ducha i Materii. Jest tu jednak również wiele nieporozumień, sprzeczności i obaw, a przede wszystkim rozdzielenia. Warto uważnie przyjrzeć się tej kwestii aby prawdziwie zrozumieć i dobrze poukładać to w Sobie.

Duchowość mierzy się skutecznością działania w materii. Świadomość duchowa to aktywność, działanie i realizacja, to odpowiedzialność za swoją przestrzeń. Codzienność dostarcza nam sporo obserwacji, np.: wiele osób zarabia duże ilości pieniędzy, a jednak czują w swoim życiu jakąś dziwną pustkę i niespełnienie. Ludzie, którzy żyją “tylko pieniędzmi” zaciskają swoją pasjonującą duchową naturę. Na drugim biegunie są osoby zajmujące się tzw. rozwojem duchowym, mające często kłopoty w codziennym, swobodnym finansowym funkcjonowaniu.

Jak być i działać w codziennej boskiej równowadze, balansować duchową i człowieczą część istnienia? Jak wyjść poza wszelkie koncepty i przekonania ograniczające strumień dostatku w Twoim życiu? W trakcie warsztatów poznamy jak tworzyć Drogę Życia dla Siebie wypełnioną realizacją pasji, radością osiągania celów, drogę pełną uważności, determinacji, niezłomności także charakteru – w zdrowej relacji z obfitością duchową i finansową.

Czy chciałbyś/ chciałabyś: - zestroić w swoim życiu temat Ducha i Materii? - zrewolucjonizować swoje relacje z pieniędzmi i uczynić je swoim sojusznikiem?

Nie będziemy wypełniać testów typu „Jakie masz przekonania na temat pieniędzy”. Nie będziemy szukać ukrytych przekonań, sposobu myślenia czy paradygmatów blokujących przepływ dobrobytu w Twoim życiu.

Jest nowy sposób na tworzenie bogactwa. Sposób, w którym pieniądze pomagają budować Twoją duchowość, a Twoja duchowość pomaga Ci manifestować dobrobyt. To nie jest samolubne, ponieważ bardzo piękne jest gdy materia i dusza nie tylko pracują razem w harmonii, ale produkują więcej zysku dla obydwu stron jako rezultat.

Wszystko jest Energią i Informacją. Wszystko ma swoją częstotliwość, wszystko płynie, a każda energia posiada swoje specyficzne wibracje i z tymi wibracjami możemy pracować.

Zbyt dobre żeby było prawdziwe? Zróbmy To! :-) Moment Decyzji to Moment Gotowości.

W trakcie warsztatów zajmiemy się również tematem KOCHANIA I AKCEPTACJI SIEBIE, ponieważ bez tego pojawiają się trudności w realizacji jakichkolwiek naszych pragnień i marzeń.

TO JA JESTEM TYM, NA KTÓREGO CZEKAM.

DAJĘ SOBIE PRAWO DO WYRAŻANIA SIEBIE I CZYNIĘ TO.

BĘDĄC PRAWDZIWĄ/YM SOBĄ, DAJĘ ŚWIATU COŚ NIESAMOWICIE PIĘKNEGO I COŚ CZEGO NIGDY JESZCZE NIE BYŁO.

Omówimy i "zrealizujemy" interaktywnie bardzo istotne w życiu każdego człowieka zagadnienia:

* KOCHANIE, AKCEPTACJA SIEBIE I ZARZĄDZANIE WŁASNĄ (OSOBISTĄ) ENERGIĄ, * DUCHOWOŚĆ, * MATERIA, FINANSE.

Połączymy je z praktycznymi ćwiczeniami kwantowymi oraz inspirującymi materiałami warsztatowymi. W trakcie zajęć będą nam towarzyszyły subtelne dźwięki mis tybetańskich oraz wibracje energetyczne Natury (esencje Andreasa Korte), a także dodatkowe materiały warsztatowe, które wspomogą doświadczanie nowych afirmacji Życia. Jedną z esencji Andreasa Korte dla potrzeb warsztatów będzie Orchidea "Róg obfitości" Füllhorn-Cattleya - dzięki jej wibracjom uczymy się jak samemu stać się „rogiem obfitości”, jak dawać obfitość i ją otrzymywać. Doświadczamy wszechogarniającej miłości Uniwersum i tego, że żadne ograniczenia nie istnieją.

* DUCH ODDYCHA W MATERII, A MATERIA ODDYCHA DUCHEM *

Cudownych realizacji poprzez Miłość i Radość Wszystkim życzę! 😊 Renata Kraśkiewicz

TERMIN: Wrocław, 8 października 2017r. (niedziela, godz. 10.00 – 17.30)

KOSZT: 250 zł (w cenie materiały warsztatowe, poczęstunek, kawa, herbata)

Uwaga – obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509 354 808

PROWADZENIE: Renata Kraśkiewicz - terapeutka holistyczna. Renata o sobie: Od wielu lat na ścieżce rozwoju osobistego, zgłębiam różne formy pracy ze sobą, z ciałem, z energiami, łącząc wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuję pomagając sobie, rodzinie i wszystkim, którzy poszukują inspirujących wskazówek dla szczęśliwego, zdrowego, harmonijnego życia. Jestem “eksploratorką” głębszego sensu istnienia, prawdy o sobie, o swoim ciele, emocjach, o kreacji dnia codziennego, o mocy relacji międzyludzkich. Bardzo cenię autentyczny i żywy kontakt z drugim człowiekiem. Wiele wglądów, wizji oraz ważnych informacji otrzymałam podczas trudnych prób życiowych, za które jestem ogromnie wdzięczna, a które stając na mojej drodze uczyły mnie siły wewnętrznej, wiary w siebie i mówienia Życiu „TAK”. Dzięki temu, lepiej rozumiem ludzi i ich problemy, różnorodne etapy podróżowania przez codzienność. Natomiast poprzez radość, miłość i codzienną celebrację życia, realizuję to, co mi w sercu gra :-) Przestrzenie jakimi wędrowałam i rozpoznawałam Siebie i Życie - Jestem Absolwentką Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu - kierunek Terapie Naturalne. Od 1997 roku uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach rozwojowych, które poszerzały moją świadomość i budziły co było uśpione, także ugruntowały moją wiedzę, a w połączeniu z osobistymi doświadczeniami stworzyły unikalną, wartościową matrycę dla holistycznego podejścia do zdrowia, duchowości i materii. Ukończone kursy i warsztaty: I i II stopień Reiki. Warsztaty Huny z Martynem Carruthersem . Certyfikat Blutenakademie e.V. - PHI Essenzes Andreas Korte. Metoda Silvy. Duchowe Uzdrawianie i Jasnowidzenie prowadzone przez Antoniego Przechrztę, Nauczyciela NFSH Wielka Brytania I - II st. Masażu Dźwiękiem wg Metody Petera Hess’a. I st. „Gong w medytacji i koncercie”. Certyfikat czterostopniowego szkolenia Masaż Dźwiękiem wg Metody Petera Hess’a. Seminarium widzenia Aury z Reginą Sidorkiewicz. Kurs stawiania Kart Anielskich i kurs Run. Cykliczne trzyletnie zajęcia w Akademii Marka Tarana. Tai Chi w Akademii Wudang Tomasza Grycana. Warsztaty Vedic Art. I, II i III st. Matrycy Energetycznej/Terapie kwantowe u Wiesławy Bakaj. Intuicja i Postrzeganie Pozazmysłowe u Antoniego Przechrzty.

Dodano dnia 2017-09-14 14:22:48