Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > AktualnościJeśli chcesz otrzymywać nowości dotyczące naszej oferty, aktualności na stronie - wpisz poniżej swój adres e-maila


projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
Aktualności

WARSZTATY "RUNY - MAGIA PISMA RUNICZNEGO"

* Zapraszamy Was serdecznie do Wrocławia na spotkanie z Runami - Znakami Mocy *

WROCŁAW, 29.09.2017r.

Znaki runiczne są najstarszym typem pisma ludów zamieszkujących północną Europę. Było to proste pismo alfabetyczne, wykorzystywane m.in. do celów rytualnych. Najdawniejsze inskrypcje runiczne pochodzą z II i III wieku n.e. W tamtych czasach rozpowszechnione było przekonanie, iż runy są znakami objawionymi (zesłanymi ludziom przez Boga), stąd też przypisywano im znaczenie tajemne, magiczne, wykorzystywano do wróżenia oraz sporządzania talizmanów chroniących przed złem i wzmacniających organizm człowieka.

W trakcie spotkania, uczestnicy zapoznają się z energią poszczególnych run, nauczą się jak wprowadzać ją do swojego życia w celu przyciągania miłości, zdrowia, dobrobytu, odwagi (wedle potrzeb).

Medytacja z runą urodzeniową będzie odkrywaniem i wzmacnianiem swojego potencjału, z którym przyszliśmy na świat. Uczestnicy będą tworzyć przy pomocy rytuału talizmany runiczne i runy intencyjne dla siebie lub jako prezent dla bliskich osób. Dowiedzą się jak dobierać runy dla innych, by uzupełnić brakującą energię w ich życiu.

Zajęcia charakteryzują się dynamiką i pełnym zaangażowaniem uczestników w procesy aktywizacji run oraz "tworzenia" nowych wzorców przyszłości. Wprowadzają informacje z dziedziny radiestezji i praktycznego zastosowania wiedzy magicznej (warsztaty nie uwzględniają wróżebnej strony run).

KOSZT: 120 zł (w cenie skrypt z wykazem run - ich opisem i określeniem dla kogo są wskazane, runa urodzeniowa wspierająca osobisty potencjał, materiały pomocnicze potrzebne do rycia run)

TERMIN: Wrocław, 29 września 2017r. (godz.16 - 20)

PROWADZĄCA - Małgorzata Beata Bodzek: www.hagalaz.pl

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl lub tel. 509 354 808.

Dodano dnia 2017-09-19 18:24:32