Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > AktualnościJeśli chcesz otrzymywać nowości dotyczące naszej oferty, aktualności na stronie - wpisz poniżej swój adres e-maila


projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
Aktualności

WARSZTATY “KOHERENCJA SERCA I UMYSŁU"

Podczas całodniowych zajęć poznacie czym jest świadomość kwantowa i jakie korzyści płyną z niezwykłego doświadczania rezonansu serca i umysłu.

Aby zmieniać swoje życie w pomyślnym kierunku, sami musimy stać się Zmianą. Zaczynamy od Siebie, powracamy do wewnętrznej mądrości i harmonii, która obejmie wszystkie obszary naszego istnienia. Dowiecie się jak uzdrawiać poszczególne sfery życia (od zdrowia po związki i finanse). Nauczycie się samodzielnie ustalać przyczyny danego problemu, oraz usuwać lub neutralizować ich skutki. Dowiecie się w jaki sposób wchodzić w wyższe stany świadomości – stan theta, tak aby świadomie manifestować w stanie beta - czyli w stanie, w którym funkcjonujemy na co dzień. Przedstawione zostaną dobroczynne formy pracy z energią (techniki oddechowe, twórcza wizualizacja, świadomość w inteligentnym polu serca).

Zajęcia teoretyczne i praktyczne pozwolą aktywizować procesy zdrowienia i przywrócenia sił witalnych organizmu, usunąć toksyny emocjonalne, rozbudzić wewnętrzny potencjał i kreatywność życiową. Warsztaty będą swoistą podróżą ku odkryciu duchowej tożsamości - Wszyscy jesteśmy boską energią Stwórcy, posiadamy nieskończone pokłady miłości i często uśpionej wewnętrznej mądrości. Czas Przebudzenia jest Teraz.

PROGRAM ZAJĘĆ: - ustalanie i uwalnianie wzorców ograniczających samorealizację w życiu (relacje/ związki/ finanse/ zdrowie) - usuwanie negatywnych myślokształtów oraz podłączeń energetycznych - oczyszczanie czakr, ciał subtelnych i aury - świadome kreowanie rzeczywistości - oddech kwantowy - inteligentna przestrzeń serca - droga do poznania Siebie - moc przebaczenia i wdzięczności, pola torsyjne serca - punkt zerowy – bycie w Tu i Teraz - dostrojenie częstotliwości ciała do częstotliwości Duszy - techniki ochronne (zabezpiecznie przed negatywnymi wpływami).

TERMIN: WROCŁAW, niedziela - 8 kwietnia 2018r. godz. 10:00 – 18:00. (w tym proponowane przerwy od 11:45 – 12.00, 13.45 – 15.15 obiadowa, 16.40 -16.45).

PROWADZĄCA: RENATA DUTKIEWICZ. Certyfikowany praktyk jednej najskuteczniejszych metod uzdrawiania energią – ThetaHealing. Absolwentka kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej I i II stopnia oraz Ho'oponopono Morrnah Simeony. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się ezoteryką i rozwojem duchowym Człowieka. Pasją pani Renaty jest również rosyjska medycyna informacyjna, numerologia oraz Księga Wiedzy, z którą pracuje na co dzień. Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – extra sensory perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności synestezji (stany, w których doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku, wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów). www.gabinet-alion.pl

KOSZT: 300 zł (w cenie materiały szkoleniowe i poczęstunek)

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc: zaliczka 100 zł (najpóźniej do 2 dni przed rozpoczęciem kursu)

Konto: 54 2130 0004 3001 0298 7980 0001 (Renata Dutkiewicz)

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl tel. 509 354 808

* Zapraszamy serdecznie *

Dodano dnia 2018-02-19 12:00:39