Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > AktualnościJeśli chcesz otrzymywać nowości dotyczące naszej oferty, aktualności na stronie - wpisz poniżej swój adres e-maila


projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
Aktualności

WARSZTATY "KRYSZTAŁY W ŻYCIU CZŁOWIEKA"

"Kryształy w życiu człowieka" 22 kwietnia 2018r., godz. 10.00 - 17.00

Warsztaty oparte na ćwiczeniach, medytacjach i praktyce: prowadzi Katarzyna Barczyńska.

Kryształy to kamienne dary natury - istoty bardzo długo żyjące i dobroczynne dla życia człowieka. Obserwują nasze codzienne sprawy i potrafią nauczyć nas jak spokojnie i we właściwym rytmie działać i dostosowywać tempo umysłu w osiągnięciu optymalnych korzyści dla zdrowia i rozwoju osobistego. Warsztaty mają na celu poruszenie naszych kryształów wewnętrznych i zewnętrznych dla uzyskania klarownej informacji i/lub utworzenia potrzebnej, oczekiwanej dla siebie zmiany. Tematem zajęć będzie poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej o strukturach z kryształów, ich wpływie na człowieka i jego otoczenie.

W programie: - znaczenie kolorów w naszym życiu codziennym, - mandale z minerałów jako regeneratory i transformatory ciała oraz pola człowieka, - tworzenie mandali grupowej na temat ustalony przez grupę np. "jedność energetyczna wszystkich istot żywych", - ćwiczenia z różnymi kolorami mandali, - odczyty ich znaczenia i działania, - medytacja Czerni i Jedności.

Ważną częścią spotkania będzie zapoznanie uczestników z podstawowymi wibracjami kryształów i kolorów - poszerzenie informacji o ich znaczeniu w naszym życiu. Pod wpływem układania grupowej mandali utworzą się w naszym polu kryształowym nowe części informacyjne i energetyczne, pole każdego nasyci się kształtem mandali i wibracjami minerałów. Obserwowane odczucia po warsztacie: poczucie nasycenia, spokoju, zadowolenia, przyjemności, lekkości, możliwości wszelkiego działania, płynnej komunikacji i bycia w tzw. zwolnionym czasie. Będziemy omawiać tworzenie struktur z kryształów - zwykle intuicyjnych układów grupy kryształów i minerałów, którymi zaznaczamy główne punkty danego miejsca. Kryształy kładziemy zwykle w roślinach, co wzmacnia witalność całej struktury. Może to być - dla przykładu - własne mieszkanie, dom z działką, szkoła dzieci, czy inny wybrany teren. Proponujemy przygotować sobie rysunki czy mapki do wspólnych ćwiczeń. Możemy ubrać w strukturę każdy obiekt czy miejsce - podnosi to jego witalność, przepływ energii życia i w spokojnym tempie prowadzi do pozytywnych zmian.

PROWADZENIE: Katarzyna Barczyńska - terapeutka holistyczna, specjalizuje się w odczytywaniu informacji z pola kryształowego człowieka i przekazywaniu wiedzy o minerałach/kamieniach - ich właściwościach oczyszczających, leczniczych oraz harmonizujących nasz organizm i otoczenie. Prowadzi warsztaty, prelekcje i sesje indywidualne w Polsce i za granicą. Wizytówka: http://swiatkrysztalow.com.pl/krotko-o-mnie/

TERMIN: Wrocław, 22 kwietnia 2018r. (godz.10 - 17)

KOSZT: 200 zł. (w cenie poczęstunek, kawa i herbata).

Na miejscu możliwość zakupu unikalnej książki:

http://swiatkrysztalow.com.pl/produkt/ksiazka-123/

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub telefonicznie: 509 354 808.

Dodano dnia 2018-03-25 21:31:31