Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > AktualnościNewsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach Inspiracji (proponowane kursy, warsztaty, inne) - zapisz się do listy newslettera
zapisz wypisz

projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
Aktualności

* CERTYFIKOWANY KURS HAWAJSKIEGO MASAŻU LOMI LOMI NUI *

Z radością zapraszamy Was na profesjonalny kurs hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui - pełnego harmonii, piękna i gracji, działającego na głębokich i subtelnych poziomach sfery psychofizycznej. Masaż Lomi Lomi Nui jest jednym z elementów, które składają się na hawajski system pracy z ciałem – KINO MANA.

Masaż Lomi Lomi Nui oferowany jest w wielu ośrodkach SPA, Wellness i innych miejscach odnowy biologicznej na całym świecie. Masaż ten może być prawdziwą sztuką – sztuką uzdrawiającego dotyku. Można ją opanować tylko przez trening własnego ciała, pracę nad sobą i poprzez poznanie zjawiska "energii ciała" –po hawajsku "kino mana".

Jak tę energię budować, jak z niej korzystać dla siebie, jak poprzez taniec (Hula), masaż (Lomi Lomi), ruch i świadomość, doświadczyć cennych zmian w sobie tak, aby móc pomagać innym?

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do nauki masażu Lomi Lomi Nui. Masaż ten jest zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów chętnych poznawać, praktykować i wprowadzać świadome zmiany w swoim życiu. Chcemy Was zaprosić i nauczyć doświadczać tych pięknych zmian.

W blasku świec, w rytmie delikatnej muzyki, z użyciem ciepłego olejku - osoba masowana przenosi się w stan głębokiego odprężenia i błogostanu. Może "wyłączyć" myślenie i kontrolę, rozluźnić barki, biodra i ramiona, przypomnieć sobie jak przyjemnie jest po prostu oddychać… Poczuć przepływ fal energii przez ciało i przywrócić mu naturalny, zapomniany już rytm i wdzięk, odzyskując dobre, pełne harmonii samopoczucie. W ten sposób można zapoczątkować procesy uzdrawiania w ciele i umyśle. Masaż szczególnie polecany osobom zestresowanym, cierpiącym na bezsenność, przy stanach napięcia nerwowego czy w depresji.

PROWADZĄCA: Renata Siepietowska - od wielu lat prowadzi gabinet masażu i kosmetyki „Re Studio” we Wrocławiu. Stale praktykuje i podnosi swój warsztat pracy z ciałem, tak w kraju i za granicą /Austria, Italia, Słowacja, Kanada, Hawaje/. Dyplomowana fizjoterapeutka, od 2008r. certyfikowany nauczyciel masażu Lomi Lomi Nui, instruktor i praktyk KINO MANA - hawajskiej pracy z ciałem. Absolwentka szkoły ALOHA INTERNATIONAL (od wielu lat jej przewodnikiem duchowym i nauczycielem jest Susan Pa'iniu Floyd z Hawajów). Ukończyła liczne kursy i warsztaty z zakresu terapii czaszkowo-krzyżowej, refleksologii twarzy, terapii FDM, punktów spustowych i masażu kobiet w ciąży. Jej motto: „Cokolwiek robimy dla swojego ciała przekłada się na naszą osobowość i życie. Każda zmiana zaczyna się w nas od środka. Otwierając się na nowe wrażenia, pozwalamy narodzić się sobie na nowo”.

MIEJSCE I TERMIN: w planie termin jesienny (po wakacjach)

KOSZT: 500 zł za dwa dni weekendowych zajęć.

Uwaga - obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Po zakończeniu zajęć, uczestnik otrzymuje Dyplom ukończenia kursu KINO MANA I.

Dla osób zainteresowanych proponowany jest zaawansowany kurs KINO MANA II (daty do ustalenia). Dyplom ukończenia kursu KINOMANA I i II według wymogów organizacji Aloha International umożliwia kontynuowanie nauki na zajęciach prowadzonych przez nauczycielkę z Hawajów - Susan Pa'iniu Floyd, która przyjeżdża do Polski co roku.

Szczegółowe informacje dotyczące kursu pod numerem telefonu: 607 063 768 lub e-mail: renata.siepietowska@gmail.com.

Na zajęciach preferowany luźny strój i pareo.

ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.

Dodano dnia 2018-06-07 23:24:41