Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > AktualnościNewsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach Inspiracji (proponowane kursy, warsztaty, inne) - zapisz się do listy newslettera
zapisz wypisz

projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
Aktualności

WARSZTATY "CODZIENNIE RÓWNOWAŻ SWÓJ UMYSŁ Z AYURWEDĄ"

Z entuzjazmem zapraszamy na ten wyjątkowy warsztat, który pomoże zrozumieć zależności wpływające na umysł i wskaże drogi do osiagania spokoju i poczucia szczęścia.

Umysł zrównoważony to umysł, który jest jasny, stabilny i nie poddaje się zaburzeniom wywieranym przez czynniki zewnętrzne. Umiejętność kontrolowania swojego umysłu sprawi, że będzie towarzyszył on ciału i duszy w tworzeniu zdrowego i radosnego życia. Ayurweda jest starożytnym systemem medycznym, który przekazuje cenne informacje jak codziennie wprowadzać swój umysł w stan doskonałej harmonii.

Kto może być uczestnikiem:

psychologowie, coachowie, nauczyciele, rodzice mający problemy ze swoimi dziećmi, osoby pracujące w stresie, każda osoba, która czuje, że ta wiedza przyniesie jej pożytek.

Na warsztacie:

- dowiesz się o dominujących właściwościach swojego umysłu, rozpoznasz jego najczęstsze sposoby działania,

- poznasz sposoby samoregulacji organizmu zalecane przez Ayurwedę,

- Joga jest siostrzaną dyscypliną Auyrwedy, dlatego skorzystamy z niektórych zaleceń płynących z jej Królewskiej Ścieżki,

- nauczysz się kilku ćwiczeń oddechowych wspomagających osiąganie spokoju,

- Mantry są słowami Mocy, ale dobrze jest rozumieć ich znaczenie, dlatego przetumaczymy ich słowa na język polski, wtedy ich słuchanie i śpiewanie przyniesie większe zrozumienie i wsparcie dla ciała i umysłu,

- nauczysz się łatwej sekwencji pozycji jogicznych przynoszących uspokojenie dla umysłu, rozluźnienie ciała i odczucie szczęśliwości.

Na zajęciach otrzymasz skrypty, ale zabierz również swój notatnik.

KOSZT: 300 zł

Uwaga - ograniczona ilość miejsc (w celu rezerwacji obowiązkowa wpłata zaliczki do 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu w wysokości 100 zł.)

Barbara Zimoch: 10 1020 2498 0000 8002 0626 5765 (w tytule imię, nazwisko i data wydarzenia)

TERMIN: Wrocław 17.11.2018r. (godz. 11 - 18)

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.:509354808.

PROWADZĄCA: Barbara Zimoch – Coach ICF, Trener Komunikacji Transformującej, Konsultant Ayurwedy Instytutu Jiva w Indiach.

"Wspieram w procesach wprowadzania zmian w różnych obszarach życia. Uczę komunikacji transformującej, aby łatwiej osiągać porozumienia. Razem rozpoznajemy Twoje wartości i przekonania, odkrywamy potrzeby, wyznaczamy cele i zadania prowadzące Cię do harmonijnego i radosnego życia Tu i Teraz. Certyfikat Konsultanta Ayurwedy Instytutu Jiva w Faridabad w Indiach pozwala mi dzielić się wiedzą pochodzącą z najstarszego na świecie systemu medycznego Ayurwedy, prowadzącego człowieka do pełnego radosnej aktywności, zdrowego stylu życia. Ayurweda przekazuje korzenie wiedzy o siłach Natury otaczającego nas świata i ich wpływie na cały złożony wewnętrzny system ludzki. Sprawia, że człowiek ze zrozumieniem równoważy kontrastowe zdarzenia swojego życia i osiąga harmonię: spokój umysłu, radość duszy i zdrowe ciało."

 

Dodano dnia 2018-10-28 21:26:39