Twoja aktualna pozycja : Inspiracja > O nasNewsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach Inspiracji (proponowane kursy, warsztaty, inne) - zapisz się do listy newslettera
zapisz wypisz

projekt graficzny www.s-ds.pl
kodowanie www.gechu.leszno.net
O NAS

Ewa Zagrodnik-Nicia - Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (magister filologii francuskiej). Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (kierunek: Terapie Naturalne). Ukończone szkolenia i kursy związane z rozwojem osobistym m. in.: REIKI (I i II stopień), Metoda SILVY, I stopień kursu Fundacji Art of Living Polska, kursy litoterapii i inne związane z holistyczną filozofią życia. Specjalista terapii masażem i konsultant – dietetyk w Tołpa SPA Borowinowe we Wrocławiu (2005 – 2007). Od 2008 roku – właściciel Centrum holistycznego Inspiracja. Organizuje szkolenia i kursy związane z szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Prowadzi konsultacje holistyczne, wykonuje zabiegi litoterapii, masażu ciepłymi kamieniami i czakroterapii.

Bliskie refleksje: "Najbardziej boimy się nie tego, że do niczego się nie nadajemy, ale tego, że poczujemy się potężni ponad miarę. To nasze światło, nie mrok, najbardziej nas przeraża. Pytamy samych siebie: czyżbym mógł być tak błyskotliwy, wspaniały, utalentowany i cudowny? A dlaczego nie? Jesteś dzieckiem wszechświata. Udając, że jesteś mały, nie przysłużysz się światu. Nie ma sensu kurczyć się po to, by inni ludzie nie czuli się przy tobie niepewnie. Narodziliśmy się po to, by manifestować chwałę wszechświata, która w nas istnieje. Nie w niektórych z nas, ona istnieje we wszystkich. Pozwalając aby jaśniało nasze światło, nieświadomie dajemy innym pozwolenie na to samo. A gdy wyzwalamy się z własnych lęków, Nasza obecność automatycznie wyzwala innych" Marianne Williamson.