KURS: "ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU"

W czasach, gdy coraz częściej uświadamiamy sobie skutki uboczne farmakologii, zaczynamy stosować ją z większą rozwagą szukając środków bardziej bezpiecznych, sprawdzonych przez naszych przodków przez stulecia. Dla wszystkich osób interesujących się terapiami naturalnymi, naturoterapeutów, fizjoterapeutów, kosmetyczek mamy do zaproponowania kurs "Świecowanie i konchowanie uszu".

Jest to niezwykle skuteczna i przyjemna metoda pracy, wszechstronnie i pozytywnie ingerująca w organizm. Uczestnicy kursu mają możliwość opanować umiejętności techniczne (wielokrotność wykonywania ćwiczeń w części praktycznej kursu) oraz doświadczyć zabiegu na sobie. Wiedzę, potwierdzoną Certyfikatem, mogą wykorzystać pomagając najbliższym (wspomagając leczenie wielu dolegliwości) lub poszerzając swą ofertę w gabinetach terapeutycznych o zabiegi mające nie tylko pozytywny wpływ na nasze zdrowie fizyczne, ale również wspaniale oddziałujące na psychikę, wyciszając, pozostawiając uczucie błogiego relaksu.

Działanie terapeutyczne: Zabieg ma korzystny wpływ na cały organizm, oczyszczając go i aktywizując procesy samoleczenia, najczęściej jednak świecowanie lub konchowanie uszu stosuje się w przypadku: nieżytu nosa, zapalenia zatok, pisków, szumów w uszach, migren, nadmiernego stresu, problemów ze snem, dla poprawy słuchu, węchu, ostrości widzenia, uspokojenia, wyciszenia systemu nerwowego, sprawniejszego funkcjonowania umysłu, regulacji ciśnienia śródczaszkowego, aktywizacji limfy i procesów metabolicznych, Jest to również bardzo skuteczny zabieg w przypadku dziecięcych sezonowych przeziębień, jako alternatywa dla leczenia farmakologicznego (zalecany jest nadzór lekarza prowadzącego).

PROGRAM:

Część teoretyczna

- historia konchowania i świecowania uszu, człowiek, a energie subtelne, istota zabiegów (oddziaływanie psycho-fizyczne), wpływ samorozwoju terapeuty na efektywności zabiegów, znaczenie jakości świec i konch stosowanych do terapii, wskazania i przeciwwskazania, wyposażenie miejsca pracy, BHP.

Część praktyczna

- wykonanie zabiegu przy użyciu opatentowanych świec - zabiegi dla dzieci, wykonanie zabiegu przy użyciu opatentowanych konch - zabiegi dla osób dorosłych. Każdy uczestnik wykonuje minimum 2 zabiegi podczas trwania części praktycznej szkolenia. Kursanci ćwiczą na sobie nawzajem, ale modelami są tylko osoby chętne i bez przeciwwskazań do zabiegów. Wszystkie potrzebne do pracy akcesoria są zapewnione.

Kursanci otrzymują Certyfikat potwierdzający ich umiejętności w j. polskim i angielskim.

KOSZT: 560 zł, w cenie: poczęstunek i napoje, materiały pomocnicze do wykorzystania na kursie, skrypt kolor 25 stron formatu A4.

TERMIN (zajęcia jednodniowe) - Wrocław,  do wyboru: 27 kwietnia, 25 maja, 16 czerwca 2024r. (godz. 11 - 18)

UWAGA - MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZENIA W KURSIE INDYWIDUALNYM: ustalenie dogodnego terminu (dodatkowa opłata 350 zł)

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.

POWRÓT