WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU "JOGA DLA TWOICH OCZU" ZAKOPANE LUB NIECHORZE

Praktyczne warsztaty połączone z wypoczynkiem przeznaczone zarówno dla osób, które już uczestniczyły w kursach korekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok. Dzięki codziennym treningom nie tylko dowiesz się, jak zmienić nawyki widzenia i co służy oczom, a co powoduje pogorszenie widzenia, ale doświadczysz skuteczności metody – wrócisz z kursu widząc lepiej. Warsztaty z nami to dobry wypoczynek w przyjaznej atmosferze, wieczorne atrakcje i poprawa wzroku.

Kurs "Joga dla Twoich oczu" to: - poprawa wzroku i ogólnego stanu zdrowia już w trakcie zajęć, - zasady prawidłowego doboru jedzenia, techniki relaksacji, - ćwiczenia oparte na zasadach jogi tybetańskiej, - prawidłowa organizacja przestrzeni (w domu, pracy, w tych miejscach gdzie aktywnie pracują oczy), - akupresura i gimnastyki usprawniające kręgosłup i polepszające dokrwienie okolic oczu, - okłady i higiena oczu, - jak korzystać z kosmetyków, czy nosić okulary czy soczewki, - ćwiczenia pomocne przy chorobach oczu, - wszystko, co dotyczy wzroku w czasie czytania czy pracy przy komputerze!

Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo wiedzy i nowych umiejętności :-)

Ilość miejsc ograniczona – zgłoś się już dziś. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe - weź ze sobą okulary. Jeśli prowadzisz auto - weź na powrotną drogę słabsze okulary! Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku.

REZERWACJA MIEJSC: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808.

Informacje organizacyjne - do wyboru ZAKOPANE LUB NIECHORZE.

25 czerwca –2 lipca 2023 w Zakopanem.

Szkolenie odbędzie się w pięknie położonym trzygwiazdkowym hotelu Tatra w Zakopanem ul. Cyrhla 34.

 Początek zajęć w dniu 25 czerwca w niedzielę o godz. 18.00, koniec 2 lipca w niedzielę po śniadaniu. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja. Przewidywany czas zajęć to ok.4 godz. dziennie. Szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu. Zajęcia będą prowadzone w sali szkoleniowej Hotelu Tatra.

Koszt warsztatów „Joga dla Twoich oczu” : 

dla osoby dorosłej w pokoju jednoosobowym standard 3 250 zł

pakiet dwie osoby dorosłe w pokoju dwuosobowym 2 x 2 975 zł = 5 950 zł

pakiet dorosły + dziecko do lat 16 w pokoju dwuosobowym 5 500 zł

  UWAGA: Wcześniejsza rezerwacja miejsc - obowiązuje zaliczka 150 zł. 

Cena obejmuje - udział w kursie, materiały pomocnicze, zakwaterowanie w pokojach standard i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), bezpłatny parking, bezpłatne korzystanie z Wifi, dostęp bez ograniczeń do strefy wellness (basen, jacuzzi, sauny, siłownia). Możliwa dopłata 130 zł od osoby do pokoju o wyższym standardzie w miarę dostępności w hotelu.

Po rozpoczęciu turnusu nie ma możliwości zwrotu za opłacony pobyt w razie rezygnacji z udziału w kursie, a rezygnacja na 7 dni przed kursem powoduje pobranie
50% wartości kosztów pobytu na rzecz ośrodka oraz 15% wartości kursu na poczet kosztów organizacyjnych. ndywidualnie w recepcji płatna opłata klimatyczna.

 10 - 17 września 2023 w Niechorzu

Szkolenie odbędzie się w Kompleksie Wypoczynkowym Lewgoland w Niechorzu. Zajęcia oraz zakwaterowanie i wyżywienie będą w tym samym obiekcie tj. Ośrodek AS Pik położonym zaledwie 30 m od morza, przy łagodnym i bezpiecznym zejściu na plażę.

Początek zajęć w dniu 10 września w niedzielę o godz. 19.00, koniec 17 września w niedzielę po śniadaniu. Pierwszym posiłkiem jest kolacja. Przewidywany czas zajęć to ok.4 godz. dziennie. Szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu.

 Koszt warsztatów „Joga dla Twoich oczu” : 

do dnia 15 maja 2023 r wynosi:
dla osoby dorosłej w pokoju jednoosobowym standard 2 550 zł
dla osoby dorosłej w pokoju jednoosobowym komfort 2 750 zł
pakiet dwie osoby dorosłe w pokoju dwuosobowym standard 4 650 zł

do dnia 31 lipca 2023 r wynosi:
dla osoby dorosłej w pokoju jednoosobowym standard 2 750 zł
dla osoby dorosłej w pokoju jednoosobowym komfort 2 950 zł
pakiet dwie osoby dorosłe w pokoju dwuosobowym standard 5 050 zł

po 31 lipca 2023 r wynosi:
dla osoby dorosłej w pokoju jednoosobowym standard 2 950 zł
dla osoby dorosłej w pokoju jednoosobowym komfort 3 150 zł
pakiet dwie osoby dorosłe w pokoju dwuosobowym standard 5 450 zł

UWAGA: Wcześniejsza rezerwacja miejsc - obowiązuje zaliczka 150 zł. 

Cena obejmuje udział w kursie, materiały pomocnicze, zakwaterowanie i wyżywienie (trzy posiłki dziennie), bezpłatne korzystanie z Wifi, wieczorne medytacje na plaży, godzinne zajęcia na kręgielni w Pogorzelicy, wycieczkę kolejką wąskotorową do Trzęsacza i zwiedzanie ruin gotyckiego kościółka

Po rozpoczęciu turnusu nie ma możliwości zwrotu za opłacony pobyt w razie rezygnacji z udziału w kursie, a rezygnacja na 7 dni przed kursem powoduje pobranie 50% wartości kosztów pobytu na rzecz ośrodka oraz 15% wartości kursu na poczet kosztów organizacyjnych. Indywidualnie w recepcji płatna opłata klimatyczna i parking (20 zł doba/samochód).

Na miejscu będzie działał sklep z książkami i pomocami do ćwiczeń.
Jeśli nosisz soczewki kontaktowe - weź ze sobą okulary.
Jeśli prowadzisz auto - weź na powrotną drogę słabsze okulary!
Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku

Udanego wypoczynku i skutecznego treningu :-)

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808.

POWRÓT