WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU "JOGA DLA TWOICH OCZU" ZAKOPANE 25 lutego – 3 marca 2024

Praktyczne warsztaty połączone z wypoczynkiem przeznaczone zarówno dla osób, które już uczestniczyły w kursach korekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok. Dzięki codziennym treningom nie tylko dowiesz się, jak zmienić nawyki widzenia i co służy oczom, a co powoduje pogorszenie widzenia, ale doświadczysz skuteczności metody – wrócisz z kursu widząc lepiej. Warsztaty z nami to dobry wypoczynek w przyjaznej atmosferze, wieczorne atrakcje i poprawa wzroku.

Kurs "Joga dla Twoich oczu" to: - poprawa wzroku i ogólnego stanu zdrowia już w trakcie zajęć, - zasady prawidłowego doboru jedzenia, techniki relaksacji, - ćwiczenia oparte na zasadach jogi tybetańskiej, - prawidłowa organizacja przestrzeni (w domu, pracy, w tych miejscach gdzie aktywnie pracują oczy), - akupresura i gimnastyki usprawniające kręgosłup i polepszające dokrwienie okolic oczu, - okłady i higiena oczu, - jak korzystać z kosmetyków, czy nosić okulary czy soczewki, - ćwiczenia pomocne przy chorobach oczu, - wszystko, co dotyczy wzroku w czasie czytania czy pracy przy komputerze!

Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo wiedzy i nowych umiejętności :-)

Ilość miejsc ograniczona – zgłoś się już dziś. 

REZERWACJA MIEJSC: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808.

 Zimowe wczasy z kursem w Zakopanem 25 lutego – 3 marca 2024:

Szkolenie odbędzie się w pięknie położonym trzygwiazdkowym hotelu Tatra w Zakopanem ul. Cyrhla 34. Początek zajęć w dniu 25 lutego 2024 w niedzielę o godz. 18.00, koniec 3 marca w niedzielę po śniadaniu. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja. Przewidywany czas zajęć to ok.4 godz. dziennie. Szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu. Zajęcia będą prowadzone w sali szkoleniowej Hotelu Tatra.

Na miejscu będzie działał sklep z książkami i pomocami do ćwiczeń. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe - weź ze sobą okulary. Jeśli prowadzisz auto - weź na powrotną drogę słabsze okulary! Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku. Udanego wypoczynku i skutecznego treningu :-)

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808. 

 

 

 

KOSZT WCZASÓW ZDROWOTNYCH I TRENINGU WZROKU:
Dorosły w pokoju jednoosobowym standard
    Kurs i pobyt 3285
Dwie osoby dorosłe w pokoju dwuosobowym:
    Kurs i pobyt dwóch osób razem 5850  (tylko 2925 osoba!)
Cena obejmuje:
  • udział w kursie
  • materiały szkoleniowe
  • zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych typu standard w trzygwiazdkowym hotelu Tatra (możliwa dopłata 140 zł od osoby do pokoju o wyższym standardzie w miarę dostępności)
  • 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja)
  • bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu
  • nieograniczone korzystanie ze strefy wellness (basen, jacuzzi, sauny, siłownia)
  • parking
Na miejscu w recepcji indywidualnie płatna opłata klimatyczna.
 

Zimowy wyjazd to doskonała okazja na połączenie aktywnego wypoczynku z treningiem wzroku i nauką relaksu. Zabierz ze sobą narty lub sanki (możesz też wypożyczyć na miejscu). Przyda się też kostium kąpielowy.

Będziemy ćwiczyć na stoku, na spacerach i na basenach termalnych. Przekonasz się, że każda codzienna czynność może być okazją do ćwiczeń!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT