KURS TAJSKIEGO MASAŻU STÓP

Terapie naturalne zawsze były i będą wykorzystywane dla dobra człowieka, wpływając na jego organizm pobudzająco, aktywizując procesy oczyszczania i samoleczenia, z którymi przychodzimy na świat. Wpływ masażu stóp na organizm jest wszechstronny. Masaż taki pobudza krążenie krwi, limfy i płynów ustrojowych, przez co przenoszona jest większa ilość substancji budulcowych, tlenu, hormonów, enzymów, przeciwciał odpornościowych. Pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Bardzo pożyteczne są masaże profilaktyczne, które zapobiegają blokadom i odkładaniu się substancji odpadowych.

Jest to metoda uniwersalna, holistyczna, bardzo efektywna, stosowana jako wszechstronna pomoc w wielu problemach i dolegliwościach. Działanie tajskiego masażu stóp wpływa zarówno na sferę fizyczną, jak i psychiczną, poprawia jakość snu, niweluje stres, przynosi ulgę w psychicznym zmęczeniu oraz w stanach lekkiej depresji. Przyspiesza perystaltykę jelit i przemianę materii, wspomaga odtruwanie organizmu. Likwidacja blokad energetycznych sprzyja usprawnieniu funkcjonowaniu układów: trawiennego, limfatycznego, hormonalnego, krwionośnego. Po serii zabiegów poprawia się samopoczucie oraz kondycja narządu ruchu. Masaż tajski bardzo dobrze sprawdza się u pacjentów w każdym wieku.

PROGRAM: rys historyczny, wpływ masażu tajskiego na organizm, wskazania i przeciwwskazania do stosowania terapii, BHP pacjenta, BHP terapeuty, zasady i techniki masażu, podstawy anatomii stóp, reakcje organizmu po terapii, wpływu rozwoju osobistego terapeuty na efektywność zabiegów, zależności między energetycznymi zaburzeniami w środowisku a zdrowiem człowieka, tematy dodatkowe.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl , lub tel. 509354808.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS KURSU: Kursanci dowiedzą się m.in. jak przygotować się do zabiegu, poznają zasady i metodykę tajskiego masażu stóp oraz umiejscowienie punktów refleksyjnych na stopach, które odpowiadają poszczególnym organom w ciele, dzięki czemu można dostosować technikę masażu do indywidualnych potrzeb klienta. Część teoretyczna obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z masażem stóp, wskazaniami i przeciwwskazaniami, natomiast w części praktycznej uczestnicy ćwiczą wielokrotnie na sobie nawzajem, dlatego umiejętności są opanowywane w sposób biegły.

SPODZIEWANE EFEKTY: Tajski masaż stóp pomaga: zlikwidować napięcia mięśni nóg i stóp, usunąć zastoje limfy oraz wody w organizmie, zlikwidować uczucie „ciężkich nóg”, poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych (poprzez uciskanie zakończeń nerwowych).

KOSZT: 580 zł, w cenie: skrypt (kolor 25 stron formatu a4),dodatkowe materiały szkoleniowe - zdjęcia poszczególnych etapów masażu oraz szczegółowe instrukcje dotyczące technik masowania, całodzienny serwis kawowy (kawa, herbata, soki, ciasteczka).

MIEJSCE I TERMIN: WROCŁAW, terminy niebawem. (godz.11)

ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl , lub tel. 509354808.

POWRÓT