KRAKÓW - WARSZTATY LUB SESJE INDYWIDUALNE "JAK DZIAŁA MOJE CIAŁO" PRAKTYCZNA FIZJOLOGIA I BIOCHEMIA ŻYWIENIA

Substancje dostarczane w pożywieniu bezpośrednio wpływają na ogólnny stan zdrowia, przebieg schorzeń przewlekłych lub ostrych, stan psychiczny człowieka, powstrzymywanie rozwoju chorób genetycznych. Jednak niedożywienie jakościowe jest powszechne wśród wszystkich grup wiekowych, nawet w krajach rozwiniętych. Chodzi o niedobory witamin, minerałów, mikroelementów, fitozwiązków, nienasyconych kwasów tłuszczowych i innych niezbędnych składników. Systematyczne dostarczanie tych substancji w odpowiednich ilościach przywraca równowagę biochemiczną, poprawia samopoczucie i zdrowie.

Wydaje się być prostą sprawą – obecnie dostępnych jest wiele źródeł informacji, pojawiają się nowe nazwy, kierunki terapeutyczne, leki, teorie, diety. Jednak w natłoku sprzecznych informacji i reklam łatwo się pogubić. Rozwiązaniem jest sięganie do źródeł, czyli zrozumienie podstawowych procesów fizjologicznych i biochemicznych zachodzących w organizmie. Pozwala to lepiej ocenić sensowność proponowanych terapii, suplementów czy diet.

Niniejsze warsztaty/ sesje indywidualne: powstały w wyniku wieloletnich obserwacji pacjentów oraz potrzeby upowszechnienia wiedzy o funkcjonowaniu organizmu i podstawach zdrowia psychofizycznego.

Sesje warsztatowe łączą:

indywidualne pomiary fizjologicnych parametrów organizmu uczestników z użyciem analityczno-pomiarowych urządzeń Quantum;

analizę wyników połączoną z tłumaczeniem w oparciu o zasady fizjologii człowieka;

omówienie popularnych kierunków w terapii, odżywianiu, suplementacji oraz konkretne zalecenia;

odpowiedzi na pytania uczęstników w trybie indywidualnym.

Każdy uczestnik otrzymuje: raport analizy funkcjonalnego stanu organizmu, spersonalizowany schemat żywieniowy wraz z mapą niedoborów mikroelementów i nutraceutyków, materiały edukacyjne zawierające szczegółowe informacje o zasadach suplementacji witamin, minerałów, antyoksydantów, fitozwiązków, aminokwasów oraz innych niezbędnych związków biologicznie czynnych.

 INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl , lub tel. 509354808.

Do wyboru - kameralne warsztaty lub sesje indywidualne:

KRAKÓW - warsztaty w małych grupach (do 6 osób) - czas trwania: 4 godziny. Tematyka dostosowana do potrzeb uczestników.

Koszt: 450 zł

KRAKÓW - sesje indywidualne - czas trwania: 2,5 godziny (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc):

Koszt: 450 zł

Spotkania skierowane są do szerokiego grona osób zainteresowanych tematyką zdrowia i prawidłowego żywienia, w tym:

- pacjentów poszukujących skutecznych sposobów poprawy samopoczucia i lepszego zrozumienia procesów zachodzących w ich organizmach;

- osób dbających o zdrowy styl życia, zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat wpływu diety i suplementacji na stan zdrowia;

- terapeutów, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie biochemii i medycyny integratywnej.

Dzięki interdyscyplinarnemu charakterowi warsztaty i sesje indywidualne odpowiadają na potrzeby odbiorców zainteresowanych szeroko pojętym zdrowiem i jego uwarunkowaniami.

Warsztaty prowadzi mgr. Svitlana Laguz – fizjolog i biochemik, specjalistka medycyny integratywnej z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia magisterskie z biologii i chemii oraz studia doktoranckie w kierunku immunologii i alergologii klinicznej. Jest dyplomowaną specjalistką fizjoterapii w zakresie akupresury, akupunktury oraz terapii Su Jok. Łączy wiedzę naukową z praktyką, skutecznie pomagając pacjentom.

ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl , lub tel. 509354808.

POWRÓT