KRAKÓW - WARSZTATY LUB SESJE INDYWIDUALNE "JAK DZIAŁA MOJE CIAŁO" BIOCHEMIA PIĘKNA: JAK ODŻYWIAĆ SKÓRĘ I WŁOSY OD WEWNĄTRZ

Marzysz o promiennej, zdrowej cerze i okazałej fryzurze?

A może zależy Ci na wzmocnieniu włosów i poprawie ich kondycji?

Wszystko zaczyna się od... biochemii!

Stan Twojej skóry i włosów zależy od złożonych procesów biochemicznych zachodzących w organizmie. Dostarczanie określonych witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i fitoskładników w odpowiednich ilościach może wzmocnić te procesy, a przez to poprawić wygląd i zdrowie skóry oraz włosów.

Zapraszamy na unikalne warsztaty „Biochemia piękna”, podczas których omówimy najnowszą wiedzę na temat biochemicznych podstaw zdrowia skóry i włosów.

Przeanalizujemy Państwa wyniki badań i przygotujemy spersonalizowany plan suplementacyjny, by wesprzeć urodę... od środka!

Sesje warsztatowe łączą:

omówienie biochemicznych procesów w organizmie, roli witamin i minerałów w fizjologii skóry oraz czynników wpływających na kondycję włosów.

analizę działania antyoksydantów, fitozwiązków i aminokwasów korzystnie wpływających na cerę oraz jakość i wygląd włosów.

analizę indywidualnych wyników badań i pomiarów skóry oraz włosów wraz z konkretnymi zaleceniami.

Każdy uczestnik otrzymuje:

raport funkcjonalnego stanu organizmu w tym skóry i włosów na podstawie przeprowadzonych pomiarów analitycznych.

analizę niedoborów mikroelementów istotnych dla kondycji skóry i włosów.

spersonalizowane zalecenia żywieniowe i suplementacyjne pod kątem poprawy cery oraz jakości włosów.

materiały edukacyjne o biochemicznych podstawach zdrowia i stanu skóry oraz włosów.

Spotkania odbywają się w małych grupach (do 6 osób) lub indywidualnie.

 INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl lub tel. 509354808.

KRAKÓW: warsztaty w grupie, czas trwania: 4 godziny.

Koszt: 450 zł.

 KRAKÓW - sesje indywidualne - czas trwania: 2,5 godziny (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc)

Koszt: 450 zł

Warsztaty skierowane są do szerokiego grona osób zainteresowanych tematyką zdrowia i prawidłowego żywienia, w tym: - pacjentów poszukujących skutecznych sposobów poprawy samopoczucia i lepszego zrozumienia procesów zachodzących w ich organizmach; - osób dbających o zdrowy styl życia, zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat wpływu diety i suplementacji na stan zdrowia; - terapeutów, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie biochemii i medycyny integratywnej.

Dzięki interdyscyplinarnemu charakterowi warsztaty i sesje indywidualne odpowiadają na potrzeby odbiorców zainteresowanych szeroko pojętym zdrowiem i jego uwarunkowaniami.

Warsztaty prowadzi mgr. Svitlana Laguz – fizjolog i biochemik, specjalistka medycyny integratywnej z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia magisterskie z biologii i chemii oraz studia doktoranckie w kierunku immunologii i alergologii klinicznej. Jest dyplomowaną specjalistką fizjoterapii w zakresie akupresury, akupunktury oraz terapii Su Jok. Łączy wiedzę naukową z praktyką, skutecznie pomagając pacjentom.

 ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub tel. 509354808.

POWRÓT