KURS "TERAPIA DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH"

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które pragną nauczyć się jak poprzez subtelne wibracje dźwięku pomagać sobie i innym. Brzmienie mis to niezwykłe bogactwo dobroczynnych dla organizmu ludzkiego częstotliwości o szerokim zakresie: od niskich dźwięków do niesłyszalnych ultradźwięków, które mogą wspomagać leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, doprowadzając do harmonii i zdrowia. Subtelne emanacje mis grających uwalniają ciało od napięć, mobilizują zdolności regeneracyjne organizmu, wprowadzają umysł w stan głębokiej relaksacji. Masaż misami dźwiękowymi wpływa m.in. na zdolności twórcze, kreatywność, poprawia zdolność koncentracji.

Dodatkowo: normuje ciśnienie, poprawia krążenie, pobudza układ immunologiczny, wspomaga leczenie chorób kręgosłupa likwiduje stres, nerwice, zmniejsza bóle migrenowe, wspomaga w uporaniu się z nałogami, likwiduje napięcia karku i pleców, usuwa nerwicowe kłucie serca, pomaga w kłopotach z zasypianiem, wspomaga przemianę materii, zmniejsza stany lękowe, likwiduje bezsenność uśmierza lub łagodzi ból (misy stosuje się w gabinetach stomatologicznych, w rehabilitacji pacjentów po operacji czy osób przewlekle chorych).

Zajęcia zakończone wydaniem Certyfikatu (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016)

W PROGRAMIE: 1.Rys historyczny 2.Rodzaje mis grających 3.Wpływ dźwięku mis na organizm człowieka 4.Wskazania i przeciwwskazania do terapii dźwiękiem 5.Sposób przechowywania i konserwacji mis 6.Techniki pracy z misami (dla siebie i pacjenta) 7.Medytacje z dźwiękiem misy tybetańskiej 8.BHP 9.Przebieg zabiegu 10.Tematy dodatkowe.

KOSZT: 500 zł (w cenie materiały szkoleniowe - skrypt; serwis kawowy).

UWAGA: WSKAZANE (nieobowiązkowe) ABY PRZED KURSEM UCZESTNIK ZAOPATRZYŁ SIĘ W MISĘ TYBETAŃSKĄ (Może być nepalska lub indyjska).

W dniu kursu możliwość nabycia różych rodzajów mis tybetańskich i nepalskich, dzwonków wietrznych, tingsz, kurantów oraz akcesoriów pomocniczych (malety, rotatory, pałeczki).

TERMIN: Wrocław, do wyboru: 2 czerwca, 17 czerwca, 15 lipca, 27 sierpnia 2023r. (początek o godz.11)

UWAGA - MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZENIA W KURSIE INDYWIDUALNYM: ustalenie dogodnego terminu (dodatkowa opłata 350 zł)
 

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.

POWRÓT