KURS "TERAPIA DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH"

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które pragną nauczyć się jak poprzez subtelne wibracje dźwięku pomagać sobie i innym. Brzmienie mis to niezwykłe bogactwo dobroczynnych dla organizmu ludzkiego częstotliwości o szerokim zakresie: od niskich dźwięków do niesłyszalnych ultradźwięków, które mogą wspomagać leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, doprowadzając do harmonii i zdrowia. Subtelne emanacje mis grających uwalniają ciało od napięć, mobilizują zdolności regeneracyjne organizmu, wprowadzają umysł w stan głębokiej relaksacji. Masaż misami dźwiękowymi wpływa m.in. na zdolności twórcze, kreatywność, poprawia zdolność koncentracji.

Dodatkowo: normuje ciśnienie, poprawia krążenie, pobudza układ immunologiczny, wspomaga leczenie chorób kręgosłupa likwiduje stres, nerwice, zmniejsza bóle migrenowe, wspomaga w uporaniu się z nałogami, likwiduje napięcia karku i pleców, usuwa nerwicowe kłucie serca, pomaga w kłopotach z zasypianiem, wspomaga przemianę materii, zmniejsza stany lękowe, likwiduje bezsenność uśmierza lub łagodzi ból (misy stosuje się w gabinetach stomatologicznych, w rehabilitacji pacjentów po operacji czy osób przewlekle chorych).


PROGRAM KURSU - część teoretyczna:
Rys historyczny, Rodzaje mis grających, Wpływ dźwięku mis na organizm człowieka, Wskazania, Przeciwwskazania, Sposób przechowywania i konserwacji mis, Techniki pracy z misami (dla siebie i pacjenta/klienta), BHP terapeuty (m.in. oczyszczanie energetyczne), Przebieg zabiegu, Tematy dodatkowe (m.in. wpływ czynników zewnętrznych, energetycznych na organizm ludzki).

PROGRAM KURSU - część praktyczna: Ćwiczenia z misą w celu oczyszczenia swoich kanałów energetycznych, podniesienia wibracji, uzdrowienia, Nawiązanie „kontaktu” z misą, Szukanie tonów i dysharmonii, Odczuwanie wibracji i blokad w ciele, Uwolnienie – medytacje z misą, Energetyzacja, Nauka profesjonalnego zabiegu dla pacjenta/klienta w pozycji leżącej, Nauka profesjonalnego zabiegu dla pacjenta/klienta w pozycji siedzącej (dla osób niepełnosprawnych).


Zajęcia zakończone wydaniem Certyfikatu (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016)


KOSZT: 580 zł (w cenie materiały szkoleniowe - skrypt kolor 25 stron w formacie A4 ; całodniowy poczęstunek i serwis kawowy).

W dniu kursu możliwość nabycia różych rodzajów mis tybetańskich i nepalskich, dzwonków wietrznych, tingsz, kurantów oraz akcesoriów pomocniczych (malety, rotatory, pałeczki).

TERMIN: Wrocław,  do wyboru: 19 maja, 23 czerwca, 3 sierpnia 2024r. (początek o godz.11)

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.

POWRÓT